Предмет: Химия, автор: kivshareleonora07

Визначте масову частку Калію у карналіті КСl*MgCl*6H2O​

Ответы

Автор ответа: ruslanfeya5
4

Ответ:

Масова частка Калію в карналіті КСl*MgCl*6H2O розраховується за формулою:

масова частка Калію = (маса Калію / маса карналіту) × 100%

Маса карналіту дорівнює сумі мас Кл, Мг, Сі та води у сполуці:

Маса карналіту = маса КСl + маса MgCl + маса 6H2O

Маса Калію в карналіті може бути знайдена з масової частки Калію та маси карналіту:

маса Калію = (масова частка Калію / 100%) × маса карналіту

Для розрахунку необхідно знати молярну масу КСl, МгCl та Н2О. На основі таблиць молярних мас (M) отримуємо наступні результати:

M(KCl) = 74,55 г/моль

M(MgCl2) = 95,21 г/моль

M(H2O) = 18,02 г/моль

Таким чином, можемо знайти масу карналіту:

Маса КСl = 74,55 г/моль × 1 моль = 74,55 г

Маса MgCl2 = 95,21 г/моль × 1 моль = 95,21 г

Маса 6H2O = 18,02 г/моль × 6 моль = 108,12 г

Маса карналіту = 74,55 г + 95,21 г + 108,12 г = 277,88 г

Тепер можна знайти масову частку Калію:

масова частка Калію = (маса Калію / маса карналіту) × 100%

Маса Калію = (20,8 г / 277,88 г) × 100% = 7,49%

Таким чином, масова частка Калію в карналіті дорівнює близько 7,49%.


Han0n1: ответ CHAT GPT3 видно же
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: student0301
Предмет: Право, автор: elenatikhonovskaya98