Предмет: Физика, автор: katerinaahno7

Якій тисок шнить на грунт бетонна плита об'єм 5м³ Площа основи 2м²​

Ответы

Автор ответа: lenhovychp
1

Відповідь:

Для розв'язання цієї задачі нам потрібно знайти масу бетонної плити та використати формулу для обчислення тиску:

Тиск = сила / площа (p=F/s)

Маса бетонної плити може бути обчислена як добуток об'єму та густини бетону. Приймемо, що густина бетону дорівнює 2400 кг/м³:

Маса = об'єм × густина = 5 м³ × 2400 кг/м³ = 12000 кг

Тепер ми можемо використати формулу для обчислення тиску на грунт:

Тиск = маса × g / площа,

де g - прискорення вільного падіння, = близько 9,81 м/с²

Тиск = 12000 кг × 9,81 м/с² / 2 м² ≈ 58 860 Па

Похожие вопросы