Український народ на початку 20 століття був розділений між двома імперіями - російською та Австро-Угорською, що в них було спільного, що - відмінного?
Ответы
На початку 20 століття український народ справді був розділений між двома імперіями, Російською імперією та Австро-Угорською імперією. Одна з головних відмінностей між цими двома імперіями полягала в тому, що Російська імперія була самодержавною державою, а Австро-Угорська імперія - конституційною монархією. Російською імперією керувала одна людина, цар, який мав майже абсолютну владу, в той час як Австро-Угорська імперія мала систему подвійної монархії, коли і Австрія, і Угорщина мали свої власні уряди і мали спільного монарха.
Обидві імперії мали значне українське населення, і обидві прагнули вплинути на Україну. Однак те, як вони здійснювали цей вплив, було різним. Російська імперія прагнула "русифікувати" Україну, нав'язуючи українському народові російську мову та культуру. З іншого боку, Австро-Угорська імперія визнала самобутність українського народу і дозволила розвивати українську мову, культуру та політичні інституції.
Попри ці відмінності, обидві імперії були імперіалістичними державами, які прагнули панувати над українським народом та його землею. Лише з розпадом цих імперій під час Першої світової війни Україна змогла проголосити свою незалежність і розпочати будівництво суверенної держави.