вважаючи,що внутрішня енергія ідеального газу складається з кінетичної енергії всіх його молекул,обчисліть,яку внутрішню енергію має 500г гелію за температури T=300K
Ответы
Ответ:
Внутрішня енергія ідеального газу складається з кінетичної енергії всіх його молекул. Кінетична енергія однієї молекули ідеального газу визначається формулою:
E = (1/2)mv^2
де E - кінетична енергія, m - маса молекули, v - її швидкість.
За умовою, ми маємо 500 г гелію, що дорівнює 0,5 кг, а температура T = 300 K.
Молярна маса гелію дорівнює близько 0,004 кг/моль. Тому кількість молекул гелію можна визначити як:
n = m/M = 0,5 кг / 0,004 кг/моль ≈ 125 моль
Знаючи кількість молекул, можемо обчислити кінетичну енергію всіх молекул гелію за формулою:
E = (3/2)nRT
де R - універсальна газова стала.
Підставляючи дані, отримаємо:
E = (3/2) * 125 моль * 8,314 Дж/(моль*К) * 300 К ≈ 932 кДж
Отже, внутрішня енергія 500 г гелію при температурі T = 300 К становить близько 932 кДж.
Объяснение:
Оцініть мою відповідь як "краща відповідь" будь ласка