Предмет: Литература, автор: sluwka19

Написати твір дружба літературних творів

Ответы

Автор ответа: D3VD3R
0

Відповідь:Ми часто називаємо друзями тих, хто насправді є приятелями. Тобто тих наших «друзяк» з якими ми просто сидимо за партою, до яких ходимо грати в ляльки або в комп’ютерні ігри. Чи, може, нам хочеться піти на сусідню вулицю покататися на гойдалці, а мама не пускає самого. Доводиться шукати тих, хто піде разом з нами. Так з’являються в нас приятелі, яких ми гордо називаємо «друзями».

А справжня дружба – це щось ширше та глибше, я так вважаю. Друг – не той хлопець або дівчинка, який відразу залишить тебе, якщо ти перестанеш грати з ним у м’яча, або ходити з ним на річку, або дозволяти сідати за свій комп’ютер. Друг – це людина, якій цікавий ти сам, твоя душа, твої думки, твої захоплення. Який тебе прийме таким, який ти є, навіть якщо ти перестанеш слухати хіп-хоп та перейдеш на панк-рок. Який буде тебе зупиняти, якщо ти щось робиш погане, а не просто пліткувати за спиною.

Раніше мені інколи ставало дуже неприємно – дружиш-дружиш із кимось, мало не душу йому виповідаєш, а потім – раз! І його вже нема, він знайшов когось цікавішого чи заможнішого, і вже не хоче навіть при зустрічі два слова сказати. А тепер мені все одно. Значить, це були не друзі, і не потрібно за ними побиватися.

Мої знайомі часто говорять, що друг ніколи ні в чому не відмовить. Мовляв, от ти мені не дав якусь річ – значить ти поганий друг. А я вважаю не так. Навіть якщо друг тобі щось не дав – подумай і намагайся зрозуміти, чому він це зробив. Можливо, він не має змоги. Можливо, не так тобі ця річ і потрібна. Наприклад, якщо пияк вимагає горілки, а добрий «друг» йому носить, замість того, щоб умовити його лікуватися – то що це за друг такий?

Раніше у мене теж не виникало думок, яким має бути справжній друг, я просто грався з іншими дітьми, підлітками. Але нещодавно я десь почув фразу, що «друг мій – це третє моє плече». І про те, що друга не треба ні про що просити, він сам дізнається, що тобі треба, якщо він справжній. Але щоб досягти того ідеалу, потрібно самому стати таким другом. І тоді побачиш, хто відкликається на твоє серце, а хто байдужий, і хоче мати лише зиск.

У мене дуже багато знайомих, приятелів, і в школі, і на вулиці. Є і друзі, яких я би назвав справжніми, але не буду казати гучних слів. Можливо, я сам ще не такий сильний, справжній друг, щоб вимагати такого від інших. Я думаю, час покаже, якою сильною буду наша дружба, якщо ми не загубимося після школи, або студентами у дорослому житті. Я дуже сподіваюсь на це.

Пояснення:надіюсь я правильно зрозумів завдання якщо ні то вибачаюсь

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: chalyefimenko
Предмет: Литература, автор: vovamoiseyev228
тематическая проверка знаний и умений
Ф. Скорина 9 класс
1.род Франциска Скорины имел говоркую фамилию, которую его потомки носят и по сей день, так, в 1990 г. Полоцк посетил Стэнли Скорина, потомок белорусского первопечатника в 14 колене. откуда же происходит фамилия Франциска Скорины? в каком городе Ф. Скорина получил первоначальное образование)и овладел латинским языком? мы знаем, что Скорина имел прекрасное образование: он аж дважды получил степень доктора наук. каких именно? 4. об особых способностях Скорины к наукам говорит и тот факт, доктора медицины он получил, сдав экзамен экстерном. в каком университете" некий ученый молодой человек", как отмечено документе, блестяще выдержал экзамен? какие оценки звания доктора медицинских наук получил Ф. Скорина? 5. 6. Существует гипотеза о том, что 1525 году Франциск посетил Виттенберг, где познакомился с одной чрезвычайно известной личностью своего времени даже, мысль, хотел отравить! о ком идет речь? 7. из документов известно, что несколько месяцев Франциск Скорина Познанской тюрьме, пока король Сигизмунд специальной грамотой не освободил печатника от за какой проступок наказали доктора Скорину? 8. свидетельств о том, занимался Скорина печатанием после 1525 года, нет. но известно, что последние годы своей жизни он жил в Праге и работал при дворе чешского короля Фердинанда кем же он работал? было у Скорины два сына: Франциск и Симеон. Франциск-младший погиб при пожаре в 9. Праге, Симеон продолжил род. чем занимался по жизни Симеон Скорина? 10. улицы, площади, библиотеки, учебные заведения часто называют в честь людей. но история знает случаи, когда их именами называли и другие, так сказать, "нешаряговые", объекты. что носит имя Франциска Скорины?​
Предмет: Математика, автор: chalyefimenko