Предмет: Физика,
автор: Gromchikgg
1) Визначити товщину шару технічної олії (густина 800 кг/м 3 ),
який треба залити в одне коліно U-подібної трубки із ртуттю
(густина 13600 кг/м 3 ), аби її рівень в іншому піднявся 1,6 см?
2) В одне коліно U-подібної трубки зі ртуттю наливають шар гасу
товщини 20 см, а в інше — шар води товщини 10 см. Визначити
різницю рівнів ртуті в трубці.
Густини:
вода - 1 г/см 3 ,
гас 0,8 г/см 3 ,
ртуть 13,6 г/см 3 .
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
1) ροл=800 кг/м³;
ρрт=13600 кг/м³;
hрт =1,6 см=0,016 м;
hoл ? hрт*ρрт=ho*ροл; hοл=hрт*ρрт/ροл=0,016*13600/800=
0,272 м=27,2 см;
2) hг=20 см=0,2 м;
hв=10 cм=0,1 м;
Δh ? Δh=hг+hв-hрт; hрт=(ρг*hг+ρв*hв)/ρрт=(0,2*800+0,1*1000)/13600=0,019 м; Δh=0,2+0,1-0,019=0,281 м=28,1 cм
Gromchikgg:
Куда ехать сосать?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: skskksksdk
Предмет: Русский язык,
автор: aija0908
Предмет: Химия,
автор: alina3299
Предмет: Биология,
автор: kadirbergenzazira
Предмет: Русский язык,
автор: deluxe000