Охарактеризуй речення.
Михайлик зірвався ні світ, ні зоря.
Як батьки, так і діти були задоволені екскурсією.
Тут була зброя, шолом, щити, і навіть одяг.
Їй довелося пережити радість і смуток, захоплення і розчарування.
Іній обліпив усі дерева, кущі навіть кожну травинку і стебелинку.
Треба визначити також зайву кому в якомусь із цих реченнь
Ответы
Ответ:
Речення "Михайлик зірвався ні світ, ні зоря." - це просте речення з одним дієсловом "зірвався" і доповненням "ні світ, ні зоря". Речення виражає дуже емоційний стан, можливо, якийсь стресовий момент.
Речення "Як батьки, так і діти були задоволені екскурсією." - це складне речення з двома простими підрядними реченнями, зв'язаними сполучником "і". Речення виражає позитивні емоції.
Речення "Тут була зброя, шолом, щити, і навіть одяг." - це просте речення з одним головним членом "була" і переліком предметів, які були в певному місці. В реченні можна знайти зайву кому після слова "одяг", оскільки це останній предмет у переліку, а після останнього предмета кому не ставлять.
Речення "Їй довелося пережити радість і смуток, захоплення і розчарування." - це просте речення з одним підметом "їй" і присудком "довелося пережити". Речення виражає послідовність емоційних переживань.
Речення "Іній обліпив усі дерева, кущі навіть кожну травинку і стебелинку." - це просте речення з одним головним членом "обліпив" і доповненням, що включає в себе перелік предметів, що були покриті інієм.
Объяснение: