Допоможіть будь ласка)))!!!

Ответы
Ответ:
1.30 см
2.11см
Объяснение:
Позначимо сторони прямокутного трикутника: менший катет як x, більший катет як y, а гіпотенузу як z. Ми знаємо, що один із гострих кутів дорівнює 60 градусів, а це означає, що інший гострий кут дорівнює 90 - 60 = 30 градусів.
Використовуючи тригонометричні співвідношення для трикутника 30-60-90, ми можемо зв’язати сторони таким чином:
y = x√3 (оскільки тангенс кута 60 градусів протилежний до суміжного, що дорівнює x/y, а тангенс 60 градусів дорівнює √3)
z = 2x (оскільки гіпотенуза вдвічі довша за коротший катет)
Ми також знаємо, що сума меншого катета та гіпотенузи дорівнює 33 см, отже:
x + z = 33
Підставляючи z = 2x, отримуємо:
х + 2х = 33
Спрощуючи, маємо:
3x = 33
Поділивши обидві сторони на 3, отримаємо:
х = 11
Отже, довжина меншого катета дорівнює 11 см.
Ответ:
1) величина другого гострого кута дорівнює 30°
2) довжина меньшого катета дорівнює 11см
Объяснение:
Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90°
90°-60°=30° величина другого гострого кута.
Менший катет лежить проти кута 30°, і в два рази менше гіпотенузи.
Нехай довжина меньшого катета буде х, тоді гіпотенуза буде 2х.
х+2х=33
3х=33
х=11 см менший катет