Предмет: Физика,
автор: kanaomi34
Допоможіть будь ласка вирішити завдання (фото)
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Якщо два резистори з'єднані послідовно, то загальний опір ділянки кола дорівнює сумі опорів цих резисторів:
R = R1 + R2 = 40 Ом + 20 Ом = 60 Ом
Згідно з законом Ома, напруга на ділянці кола дорівнює добутку сили струму на опір:
U = I × R = 0,8 А × 60 Ом = 48 В
Отже, напруга на ділянці кола дорівнює 48 В
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kirakovalenko000
Предмет: Другие предметы,
автор: bankiril871
Предмет: Английский язык,
автор: Petrikoncic
Предмет: История,
автор: lervaleria60
Предмет: Алгебра,
автор: ashirokov096