Предмет: История, автор: likaboncheva01

1. Чи захищала Конституція права громадян,
які потребували соціального захисту?
2. Визначте, у чому полягав демократизм, гуманізм Конституції.
3. Які завдання зовнішньої політики визначав
документ для гетьмана?
ТЕМА: Пилип Орлик і його Конституція

Ответы

Автор ответа: llizavetax
16
1. Конституція Пилипа Орлика визначала права громадян на соціальний захист. Наприклад, вона передбачала право на працю та належну оплату за неї, право на охорону здоров'я та медичну допомогу, а також право на освіту та культурний розвиток. Таким чином, Конституція захищала права громадян, які потребували соціального захисту.

2. Демократизм і гуманізм Конституції полягали в тому, що вона передбачала громадянські свободи та права, рівність перед законом, а також захист від державної самоволі. Конституція передбачала встановлення Верховної Ради і регіональних рад від народу, вільну пресу та свободу слова, а також захист прав меншин.

3. Зовнішня політика визначалася національними інтересами Української Держави та залежала від кожного конкретного історичного контексту. Зокрема, Конституція визначала завдання гетьмана зберігати мир і дружбу з сусідніми державами, забезпечувати безпеку держави та організовувати дипломатичний діяльність з іноземними країнами для захисту від зовнішніх загроз. Також передбачалось сприяння розвитку торгівлі, науки та культури, а також встановлення дружніх відносин з іншими народами та державами.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
(СРОЧНО ДАЮ 50Б)

Спишите отрывок из романа Ф. Достоевского «Братья Карамазовы», решая орфографические и пунктуационные задачи. Отметьте в нём слова, обороты речи, уместные и в настоящее время, и слова и обороты, которые вы считаете архаичными. Выпишите их.

Пусть пока вокруг тебя люди злобные и бесчу..ственные, — найди в себе силы светить светом добра и истины во тьме жизни и светом своим оз..ри путь и другим. Н..когда не теряй надежды если даже все оставят тебя, — учил его мудрый старец, — и изгон..т тебя силой и ты останешься совсем один пади на землю омочи её слезами и даст плод от слёз твоих земля. Может быть тебе не дано будет узреть уже плоды эти — не умрёт свет твой. Ты же для целого работаешь для грядущего делаешь. Награды же никогда не ищи ибо и без того уже велика тебе награда на сей земле. Не бойся н.. знатных, н.. сильных.​
Предмет: Українська мова, автор: Аноним