Предмет: Физика,
автор: avolckova361
Щоб підняти тіло з дна річки приклали силу 400 Н, маса тіла 60 кг. Знайти об'єм тіла. Густина води 1000 кг/м 3
прискорення вільного падіння 10 Н/кг. Срочно пожалуйста!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
0.06 м³
Пояснення:
Сила тяжіння, що діє на тіло:
F = m*g = 60 кг * 10 Н/кг = 600 Н
Так як тіло знаходиться повністю у воді, на нього діє сила Архімеда, рівна вазі витісненої тілом води:
F_A = ρgV, де
ρ - густина рідини (води),
g - прискорення вільного падіння,
V - об'єм тіла.
Так як тіло перебуває в рівновазі, то сила тяжіння і сила Архімеда повинні бути рівні за величиною:
F_A = F = 600 Н
Тоді ми можемо виразити об'єм тіла:
V = F_A / (ρg) = F / (ρg) = 600 Н / (1000 кг/м³ * 10 Н/кг) ≈ 0.06 м³
Отже, об'єм тіла дорівнює близько 0.06 м³.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: artemtit2100
Предмет: Математика,
автор: friugf
Предмет: Алгебра,
автор: Ponponponpon1
Предмет: Английский язык,
автор: allochkarak
Предмет: Математика,
автор: delaginakarolina