Предмет: Физика,
автор: Alinavasilyeva0511
срочно
12. Визначте механічне напруження, яке буде виникати у мідному дроті довжиною 10 метрів, якщо його абсолютне видовження під дією сили становить 5 мм. Модуль Юнга сталі прийняти рівним 100 ГПа.
Ответы
Автор ответа:
2
Для розв'язання цього завдання потрібно використати закон Гука для механічного напруження:
σ = Eε
де:
σ - механічне напруження (в Па);
E - модуль Юнга (в Па);
ε - абсолютне видовження.
За умовою завдання, модуль Юнга сталі E = 100 ГПа = 100000 МПа. Абсолютне видовження дроту ε = 5 мм = 0.005 м. Треба визначити механічне напруження σ.
σ = Eε = 100000 МПа * 0.005 м = 500 Па
Отже, механічне напруження у мідному дроті становить 500 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Adriana999
Предмет: Українська література,
автор: ivanenko99y
Предмет: Геометрия,
автор: vragvragin796
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: nikoliwa