Предмет: Информатика, автор: ladebag10

Для святкування дня народження купили х кг цукерок одного виду і у кг цукерок іншого виду. Складіть проєкт для визначення вартості покупки. Сроооочнооо!!!!!

Ответы

Автор ответа: dianapolanska01
0

Ответ:

одного виду цукерок 5 кг по 12 грн

другого виду цукерок 4 кг по 10 грн

12•5=60(грн)вартість од. в. цукерок

10•4=40(грн)вартість др. в. цукерок

60+40=100(грн)

Відповідь: 100 грн вартість покупки

Похожие вопросы