Предмет: Українська література, автор: waslexsy

Допоможіть!!!
Треба 2 явища природи як про живих істот
Щоб розповісти на відео ( невеликий текст )

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dianaprisaznuk1
1

Объяснение:

Дощ – це вода, яка міститься у хмарах, у повітрі, тобто, в атмосфері. Але не просто у повітрі, а саме в сконденсованому вигляді у складі хмарок та хмар, звідки потім дощ випадає на землю та зволожує її. Крапельки води ж завжди присутні в атмосфері. Воли роблять повітря вологим. Існує навіть показник погоди – вологість повітря.

Як виникає дощ? Вода з земної поверхні поступово випаровується під дією сонячних променів, їхнього тепла. Я не один раз спостерігав, як швидко міліє миска води, яку залишилив сонячному місці влітку. Водяний пар підіймається вгору, вітри переносять його з місця на місце.

Коли хмарам вже “несила” тримати в собі великі водяні маси, дощі проливаються на землю. Тому дощ повторюється знову та знову. Його місія – нести живим істотам воду, очищену у високих шарах атмосфери.

Варіант 2.Твір про явище неживої природи вітер

Вітер – це рух повітря, повітряних мас, потік повітря у русі. Вітер має неабияку силу. Він може бути легким та приємно торкатися шкіри обличчя людини. Такий люди лагідно називають вітерцем. А може підіймати, нести та крутити предмети. Дуже сильний та різкий

вітер зветься ураганом. Його моці достатньо, щоб зірвати з будинку дах, підняти залізну автомашину та перенести її на інше місце.

Звідки взагалі береться вітер? Він виникає через різницю тиску між різними повітряними областями. Потік повітря рухається від зони великого тиску до зони меншого тиску. Ще й пришвидшується в дорозі.

Вітер переганяє дощові хмари до нових місць, тобто, приносить людям дощ. Рух вітру відповідає за перенесення охолоджених та теплих повітряних мас, тобто, впливає на клімат певної місцевості, де живуть люди. У кожному краї є звичні вітри, тобто, вітри, які дмуть тут найчастіше. Наприклад, холодний вітер з півночі. Вони й творять в цьому краї кліматичні умови.

Варіант 3.Твір про листопад як явище природи

Кожної осені у наших краях листя опадає з дерев та кущів. Це явище листопаду виникає тому, що восени та взимку у нашій країні дуже холодно. Людина не вийде на вулицю без теплих куртки, шапки та пальто, бо гола шкіра людини дуже ніжна та не витримала б морозу.

Так само й рослини не можуть при низьких температурах отримувати достатньо харчування від грунту, щоб оновлювати зелене листя, кору та розвивати квітки. Харчувати те старе листя, що вже є, рослинам теж стає нічим. У стовбурах рослин через холоди зупиняється рух поживних речовин, які годують листя та квіти. Будь-який зелений листочок, який виріс би зимою, ніжний та незахищений товстою корою, відразу став би побитим морозами. І рослина не мала б сили його відновити.

Стається таке у першу чергу через нестачу води – взимку вода у замерзлому грунті теж замерзає. Коріння рослин не має змоги її дістати. Тому дерева та кущі вибирають зимовий відпочинок та засинають, скинувши старе листя – звільнивши простір для нового, весняного.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Биология, автор: Аноним