Предмет: Физика, автор: homenkoa00

Кут між падаючим і відбитим променями складає 50°. Під яким кутом до дзеркала падає світло?

Ответы

Автор ответа: Ghoulzxcsss
1

Ответ:

Объяснение:

За законом відбивання світла:

α = β

Ми знаємо, що кут між падаючим і відбитим променями складає 50°. Тому:

α + β = 50°

Замынивши α з попереднього рівняння:

β + β = 50°

2β = 50°

β = 25°

Отже, кут між відбитим променем і нормаллю становить 25°.

Тепер нам потрібно знайти кут між падаючим променем і дзеркалом. Ми знаємо, що кут між нормаллю і дзеркалом становить 90°². Тому:

90° - α = кут межу падаючим променем і дзеркалом

Замынивши значення для α:

90° - 25° = 65°

Отже, свiтло падає на дзеркало пiд кутом 65 градусiв.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alenakiseleva046