Предмет: Химия, автор: azimovahafiza75

сколько оксида лиди можно получить из 32г меди ? пожалуйста срочно пожалуйста

Ответы

Автор ответа: burkeevalarisa681
1

Ответ:

40 меди

Объяснение:

Составим уравнение реакции окисления меди с расставленными коэффициентами:

2Cu + O2 = 2CuO;

Молекулярная масса меди равна 64 г/моль. Найдём количество вещества у меди:

32 / 64 = 0,5 моль;

Перед оксидом меди стоит такой же коэффициент, как и перед медью. Это значит, что количество вещества у оксида равно 0,5 моль. Молекулярная масса оксида меди равна 80 г/моль. Найдём массу оксида меди:

80 * 0,5 = 40 грамм;

Ответ: масса оксида меди равна 40 грамм.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: anna01665
Із поданого тексту виписати будь-яких шість простих речень та зробити повний синтаксичний розбір ( підкреслити всі члени речення, Над кожним словом надписати частини мови, у дужках зробити аналіз).
Тиша! Тиша панує тут, непорушна і дзвінка.Ні насторожений шуліка, ні чабан - ніщоне порушить степового спокою, віковічного і величавого. До речі, пригадались у цій красі слова Володимира Сосюри: «О краю рідний мій, твої степи безкраї, твою красу ні з чим я не зрівняю!»
Послухайте! Дзвенять цикади. Гаряче пахнуть травами. Безумовно, тиша навкруги, спокій. Лише зашерхоче десь суха зелена ящірка, пробігаючи в траві. Навдивовижу, бризнуть врізнобіч з-під ніг коники-ковалі, а часом ще й жайворонки дзюркочуть у
тиші, проймаючи її вверх і вниз. Вони, чисті і прозорі, невидимі у повітрі, як струмки, що течуть розмаїті, джерельно-дзвінкі. Здається, співає від краю до краю саме повітря, лунке і глибоке.
Кожна стеблина закоренилася в суху землю, місцями вже потріскану. На серці тепло та спокійно! Пливуть квітучі типчаки, гнучкі і тонконогі. Серед золотавого їхнього розливу рясніють в улоговинках озеречка яскравих квітів. Сизіють де-не-де, немов покриті інеєм, острівки степового чаю. Зрідка видніються над ковилами кулясті кущі верблюдки, кермена та молодого кураю. Далеко, на самому крайнебі, пасуться гуртом степові мешканці: гіллясторогі олені, зебри та антилопи.
Предмет: Алгебра, автор: Аноним