Предмет: Химия,
автор: clashola1xd
Для приготування розчину використали лимону кислоту C₆H₈O₇ массою 10г і воду обємом 190см3. Обчисліть масою частки (%) лимоної кислоти C₆H₈O₇ в розчині. Уважайте, що густина води становить 1г/см3
Ответы
Автор ответа:
2
Маса розчину буде:
10 г + 190 г = 200 г
Масова частка лимонної кислоти в розчині буде:
(10 г / 200 г) x 100% = 5%
Отже, масова частка лимонної кислоти C₆H₈O₇ в розчині становить 5%.
10 г + 190 г = 200 г
Масова частка лимонної кислоти в розчині буде:
(10 г / 200 г) x 100% = 5%
Отже, масова частка лимонної кислоти C₆H₈O₇ в розчині становить 5%.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: andre4ik67
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anmurlykin
Предмет: Русский язык,
автор: marskoikobra
Предмет: Математика,
автор: callqwerr503
Предмет: Алгебра,
автор: Alina101k