Предмет: Физика,
автор: pollygorobetc
Будь ласка допоможіть! ДАМ 50 балів! З РОЗВ'ЯЗОК З УМОВОЮ!
Порахувати за формулою роботу елек. Приладу якщо при напрузі 5,2В по ділянці кола був перенесений заряд 0,4 кл
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Для розрахунку роботи електричного приладу необхідно знати електричний заряд, що переноситься по колу і різницю потенціалів між кінцями ділянки кола:
W = Q × ΔV
де W - робота електричного приладу, виконана при перенесенні електричного заряду Q через ділянку кола з різницею потенціалів ΔV.
У даній задачі:
Q = 0,4 Кл - заряд, що переноситься по ділянці кола
ΔV = 5,2 В - різниця потенціалів на ділянці кола
Тоді:
W = Q × ΔV = 0,4 Кл × 5,2 В = 2,08 Дж
Отже, робота електричного приладу, виконана при перенесенні заряду 0,4 Кл через ділянку кола з різницею потенціалів 5,2 В, дорівнює 2,08 Дж
W = Q × ΔV
де W - робота електричного приладу, виконана при перенесенні електричного заряду Q через ділянку кола з різницею потенціалів ΔV.
У даній задачі:
Q = 0,4 Кл - заряд, що переноситься по ділянці кола
ΔV = 5,2 В - різниця потенціалів на ділянці кола
Тоді:
W = Q × ΔV = 0,4 Кл × 5,2 В = 2,08 Дж
Отже, робота електричного приладу, виконана при перенесенні заряду 0,4 Кл через ділянку кола з різницею потенціалів 5,2 В, дорівнює 2,08 Дж
pollygorobetc:
Дякую вам!
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: bajkenovaa7
Предмет: Физика,
автор: 21012004dt
Предмет: Геометрия,
автор: sansmonsters
Предмет: Информатика,
автор: balyukova05