Предмет: География, автор: sofffisss

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА


Дослідження «Вплив людини на родючість ґрунтів»


1. Підготуй розповідь про вплив діяльності людини на родючість ґрунту:

– про позитивний вплив;

– про негативний вплив.

2. В оформленні відповіді використай карту України, ілюстрації ґрунтів, фотознімки діяльності людини тощо.

3. Сформулюй висновки та свої пропозиції щодо поліпшення родючості ґрунтів.

не копируйте в интернете пж

Ответы

Автор ответа: hypefaq
1

Родючість ґрунту є ключовою складовою екологічно стійкої системи. Діяльність людини може впливати на родючість ґрунту як позитивно, так і негативно.

Позитивний вплив діяльності людини на родючість ґрунту пов'язаний з такими факторами, як землеробство, вирощування рослин, використання органічних добрив, технології відновлення ґрунту тощо. Якщо використовувати ґрунт у відповідних умовах, можна підвищити його родючість та покращити якість врожаю. Застосування органічних добрив, таких як компост або гноївка, дозволяє збільшити вміст органічного матеріалу в ґрунті, що забезпечує більш ефективне збереження води та мінералів, а також покращує структуру ґрунту.

Негативний вплив людської діяльності на родючість ґрунту пов'язаний з безпосереднім забрудненням ґрунту хімічними речовинами, використанням штучних добрив, викопуванням шахт та відкритих кар'єрів, вирубуванням лісів, забрудненням повітря та води. Всі ці фактори знижують якість ґрунту та його родючість, що може призвести до низької якості врожаю, поширення різних хвороб та інших екологічних проблем.

У зв'язку з цим, ми можемо зробити кілька пропозицій щодо поліпшення родючості ґрунту. По-перше, необхідно забезпечити контроль за використанням хімічних речовин та штучних добрив, а також розвивати технології органічного землеробства та відновлення ґрунту. По-друге, необхідно зберігати лісові масиви та природні екосистеми, оскільки вони забезпечують збереження ґрунтів та водних ресурсів, а також зберігають біорізноманіття. По-третє, можна використовувати технології з екологічної інтенсифікації сільськогосподарських угідь, що дозволяють отримувати високу продуктивність землі без впливу на природні екосистеми.

Загалом, родючість ґрунту є ключовим фактором забезпечення продуктивного та екологічно стійкого землеробства. Людська діяльність може мати як позитивний, так і негативний вплив на родючість ґрунту, тому необхідно вживати заходів для покращення стану ґрунтів та забезпечення їх продуктивності.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: sofiabodelan1
7. Установіть відповідність. Відокремлений член речення обставина 1 2 додаток 3 означення 4 прикладка 1 2 3 4 8. Установіть вiдповiднiсть. Вiдокремлений член речення 1 обставина 2 додаток 3 4 1 2 3 4 (різновид означення) А Б В Г Д 1 2 3 4 означення прикладка (рiзновид означення) А Б В Г Д 9. Установİть вiдповiднiсть. Вiдокремлений член речення 1 обставина 2 додаток 3 означення 4 прикладка (різновид означення) А Б В Г Д Приклад А Божий світ, оповитий красою, задрi- мав у легенькому сні. Б в г Високих зiр тополі не дістануть, але ростуть у небо крізь роки. Солодкою стрілою пізній цвіт, скрада- ючись, приморозок ранить. Озброєні діти Залізнякові, ми пройдем шляхами при стиглому житі. не повертайтесь на круги своя: нічого це, крiм болю, не приносить. д А Б В Г Приклад Який шумливий світ там, за вікном! Оживлялася музика крапель, сумних і веселих, лінивих і жвавих. Народе мій, уже пора настала для щедрих зерен Правди і добра. Осінь, найкраща пора, пахла з усіх під- eid. Д Усі прийшли на заняття, за винятком двох чергових. Приклад A Hixmo, крiм тебе самого, цього не зро- бить. Б У кімнату ллється повітря, напоене пахощами літнього саду. B I ми, поети атомного віку, останні трубадури на землі. Г Заночував туман у полі, уранці плакав над рікою. Д Усю зиму піднімалися води Дніпра, заливаючи плавні, озера, 275​
Предмет: Химия, автор: dmitriijnelupenko
Предмет: Русский язык, автор: gandamafia5
Срочно!!!!! Русский язык


Внимательно прочитайте текст, спишите, вставьте пропущенные буквы и выполните задания.

(1)Засыпа.. .т станица. (2)Гасн..т огни в домах. (3) Белая луна в..сит над крышами. (4) Свет от окна кажется слишком ярким и грубым для этой бархатной ночи.
(5)Мошки бьются в стекло. (6)Ветер чуть раскачива..т тонкую паутинку под окном, но большой паук в паутине упрямо не хоч..т шевелит..ся.
(7)Рыжий кот полза..т в тюльпанах, нюха..т цветы и насл..жда..тся их запахом.
(8)Ночью кукушка не куку..т, а в эту светлую ночь она щедро сч..та..т годы. (9)Лягушки пыта..тся перекричать ее.
(10)Луна забира..тся в яблоневый сад, и деревья в саду станов..тся белыми. (11)Как много белого у этой ночи!(12) Белая луна, белые стены, белая сирень, белая паутина…
(13)Но вот звуки умолка..т. (14)Наступа..т тишина, какая бывает только перед рассветом.

1 Определите и сформулируйте основную мысль текста


2.Озаглавьте текст


3. Выпишите из текста слово на орфограмму «Чередование гласных в корне»
__________________________________________________________________

4. Найдите в тексте сложносочиненные предложения. Укажите их номера, выпишите основы________________________________

5. Найдите в тексте предложение, грамматическая основа в котором представлена только подлежащим. Укажите его номер_____________________

6. Выпишите из текста глагол П спр., наст. вр., 3 л, мн.ч._________________

7. Какое время(времена) глаголов отсутствует(ют) в тексте____________________________________________________________

8. Выпишите из текста глагол с суффиксом -ива - _____________________

9. Из предложений 1-5 выпишите слова, в которых звуков больше, чем букв, выполнитете фонетический разбор одного из них.

10. Выполните морфологический разбор глаголов

Бьются(Предложение 5)
Нюха..т(Предложение 7)