Предмет: Физика,
автор: liliasvirid2
Визначте силу струму у провіднику за 5 хв, якщо напруга в колі 220в, робота струму 1200 Дж
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Отже, сила струму у провіднику за 5 хв становить близько 0.022 або 22 мА.
Объяснение:
Для розрахунку сили струму скористаємося формулою для роботи струму, яка визначається як добуток напруги на силу струму та часу:
W = VIt
де W - робота струму в джоулях, V - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах, а t - час у секундах.
Перетворимо формулу, щоб знайти силу струму:
I = W / (Vt)
Підставимо відомі значення:
I = 1200 Дж / (220 В × 5 хв × 60 с / хв)
Переведемо хвилини в секунди:
I = 1200 Дж / (220 В × 300 с)
I ≈ 0.022 Або 22 мА
Отже, сила струму у провіднику за 5 хв становить близько 0.022 або 22 мА.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: juliagimla7
Предмет: Алгебра,
автор: merqum000
Предмет: Биология,
автор: emiliromanova00
Предмет: Астрономия,
автор: osmakova03
Предмет: Русский язык,
автор: ann1182