Предмет: Физика, автор: panikal

помогите пж поное решение
1.човен пливе за течією, швидкість якої 3,6 км/год, швидкість відносно води 5м/c знайти швидкість човна відносно берега який шлях він пройде відносно берега за 10хв?

2.Перевести у м/с значення швидкості: 234 км род
138м/x6 =

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
0

Объяснение:

1)3,6 км/час=1 м/с

1+5=6 м/с

10 мин=600 сек

S=6*600=3600 м

2) Непонятно написано условия

Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: rustamzadenicat
Предмет: Математика, автор: sjdigy8ds