Предмет: Биология, автор: Natashynchik

4. Напиши висновок, відповідаючи на запитання. 1). Яка основна відмінність водоростей від мохів, плау- нів, хвощів, папоротей, голонасінних та квіткових рослин, 2). Який орган відсутній у мохів порівняно з іншими споровими рослинами (плаунами, хвощами, папоротями)? 3). У чому подібність будови спорових рослин (плаунів, хвощів, папоротей) з насінними рослинами (голонасінними та квітковими)? 4). Які органи є у голонасінних і квіткових рослин, яких немає в мохів, плаунів, хвощів, папоротей, 5). Якими органами відрізняються голонасінні та квіт- кові рослини?

Ответы

Автор ответа: hanahhhh0327
8

1. Основна відмінність водоростей від інших спорових рослин полягає у відсутності водоростей справжніх органів. Водорості також відмінні від інших спорових рослин тим, що вони не мають спеціалізованих тканин і органів, таких як корінь, стебло та листя.

2. Мохи не мають справжніх листків, тому що вони не мають листових тканин.

3. Спорові рослини (плауни, хвощі, папороті) та насінні рослини (голонасінні та квіткові) подібні у тому, що вони мають спеціалізовані структури для розмноження - спорангії. Крім того, вони мають спільний еволюційний походження.

4. У голонасінних та квіткових рослин є органи, яких немає у мохів, плаунів, хвощів та папоротей. Наприклад, корінь, стебло та листя у голонасінних та квіткових рослин є більш спеціалізованими та виконують більш різноманітні функції, ніж відповідні структури в спорових рослин.

5. Органи, які відрізняють голонасінні та квіткові рослини від інших рослин, включають квіти та насіння. Квіти відповідають за розмноження та перетворення рослини зі спорової на генеративну стадію. Насіння ж є нащадками зиготи, яка утворюється після запліднення, та є засобом для розповсюдження і розмноження рослини.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: bunnyplayhappy
Тындалым. Жазылым 1-тапсырма. Мәтiндi мукият тындап, берілген сұрактарга өз сөзіңізбен жауап берініз. (4 балл) Осы жиынга екі жолдасынан бұрын тускен Абайдын атын біреу алып кете берді. Бала кеп iшiнен, ен алдымен озiнiн шешесiн көрiп, соган карай жүре берiп едi, шешесі анала жер турып: - Эй, шырагым, балам! Аргы жагында экен тур.... сәлем бер! - дедi. Шәкiрт Абай жалт карап едi, әкесiн көрдi. Алыстау жерде, конак уйдiн сыртында касында екi-үш улкен кiсi бар - әкесi Кунанбай тұр екен. Ыңгайсыздыкпен кысылып қалған бала шешесінін сондайлык салкын сабырынын мәнiн укты да, әкесiне карай тез бұрылды. Окесi азгантай уакыт Абайга карап алып: - Балам, бойын осiп, ер жетiп калыпсын-ау! Молда болдын ба? Бойындай боп білімің де ості ме? - дедi. 1. Абай алдымен кiмге амандасты? 2. Кунанбай Абайдан не туралы сурады? 3. Негізгі ой Грилем
Сөйлем. Tyсініктеме 4. Боыйң өсіп, ержетіп қалапсың
5. Бойындай болып білімнің де өсті ме?