Предмет: Українська література, автор: soniaappss52

у чому полягала мудрічть ярослава? (за мотивами твору "Ярослав Мудрий" 5-7 речень) СРОЧНОО​

Ответы

Автор ответа: dimastarinskij3
2

Ответ:можешь выписать только 2 абзац

Объяснение:Ярослав Мудрий - великий князь Київської Русі, який правив з 1019 року до своєї смерті в 1054 році. Він отримав прізвисько "Мудрий" завдяки своїй мудрості, справедливості та розумним рішенням.

Мудрість Ярослава полягала в тому, що він зміг зберегти мир і порядок на території Київської Русі. Він зрозумів важливість збереження стабільності і розвитку країни, тому він докладав багато зусиль, щоб забезпечити ці цілі. Він дотримувався справедливості та законності у своїх рішеннях і ставив інтереси країни та народу вище своїх особистих інтересів.

Крім того, Ярослав Мудрий був відомий своєю культурною активністю. Він підтримував розвиток літератури та науки, просував освіту і духовність, давав поштовх розвитку торгівлі та ремесла. Його меценатство допомогло розвитку культури та мистецтва на Русі.

Загалом, мудрість Ярослава полягала в його вмінні бачити далеко вперед, дбайливо обирати та втілювати рішення, що сприяли процвітанню і розвитку країни, а також його культурній та соціальній активності, що сприяли збереженню і розвитку культурної та наукової спадщини Русі.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: veronikakuhar2019
Предмет: Биология, автор: BrianMapsYouTube
адача1. Жизнь вместе
Вы знаете, что растения, животные и другие живые организмы не живут
сами по себе, а образуют природные сообщества или биоценозы. Связи эти очень разнообразны: организмы могут друг друга есть /трава, зайцы и волки), могут конкурировать (береза и осина, зайцы и лоси за осиновую кору), помогать друг другу (пчелы и растения, которые они опыляют), улучшать условия другим организмам (деревья дают тень и повышают влажность воздуха) или изо всех сил портить жизнь соседу (мох сфагнум создает кислую среду на болоте и многие растения не выдерживают)
Связи организмов в сообществе могут быть чрезвычайно сложными и
многоступенчатыми. Скажем, в ольшаниках мы всегда во множестве находим жирную, прежирную крапиву, порой выше человеческого роста. Чего ей так ольха нравится? А дело в том, что у ольхи корнях образуются клубеньки с азотофиксирующими бактериями, как у бобовых растений. В опадающих листьях ольхи много азота, а крапива чрезвычайно до почвенного азота охоча - ничего ей от жизни не нужно, только азот подавай. Вот и получается, что в ольховых лесах всегда полно крапивы.
Попробуйте отследить, как связаны между собой клесты и обитающие в
лесу мыши?