Предмет: Химия, автор: roma2002d

вивести мф вуглеводню що містить 82.75% карбону а густина пари за повітрем 1.93 помогите срочнооо!!!​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(повітрям) = 1,93

w(C) = 82,75% або 0,8275

Найти: CxHy - ?

Знайдемо молярну масу:

М(повітря) = 29 г/моль

M(CxHy) = D(повітрям) * М(повітря) = 1,93 * 29 = 58 г/моль

Знайдемо масову частку Гідрогену:

w(Н) = 100% - 82,75% = 17,25 або 0,1725

Знайдемо кількість речовини:

n(C) = M(CxHy) * w(C)/М(С) = 58 * 0,8275/12 = 4

n(H) = M(CxHy) * w(Н)/М(Н) = 58 * 0,1725/1 = 10

n(C) : n(H) = 4 : 10

Отже формула : C4H10 - бутан


roma2002d: поздно
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ayanoayashi
Предмет: Русский язык, автор: Аноним