Предмет: Физика,
автор: hermionegranger771
Бідон масою 750 г вміщає 3,5 л
води. Визначити вагу бідона з
водою.
Дам 50 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
4250гр. или 4,25кг
Объяснение:
m води = ro воды * V воды
m води = 1000 * 3.5 = 3500 гр
m бідона = 750 гр
m бідона з водою = 750 + 3500 = 4250 гр
Похожие вопросы