Предмет: Физика, автор: katerin4ik228

Який об'єм займає 400 кг сухої сосни

Ответы

Автор ответа: o2784913
0

m=ρV

V=m/ρ

V=400/500=0,8 (м³)

Автор ответа: mikrob4928
0
Відповідь: V = 0,8 м^3
р(с) - це густина сосни, яка дорівнює: 500 кг/м^3
Приложения:
Похожие вопросы