Предмет: Физика,
автор: slepcovaviktoria72
6.)На реостат намотано 40 м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0,5 мм². Якою є сила струму в реостаті, якщонапруга на його затискачах становить 120 В? А
Ответы
Автор ответа:
31
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі використаємо закон Ома, який говорить, що струм, що протікає через електричний опір, прямо пропорційний напрузі на цьому опорі:
I = V/R,
де I - сила струму в амперах, V - напруга в вольтах, R - опір в омах.
Опір реостата можна визначити за формулою:
R = ρ * L / S,
де ρ - специфічний опір матеріалу (у нікелінового дроту це приблизно 100 нΩм), L - довжина дроту, S - площа поперечного перерізу дроту.
Підставляючи дані у ці формули, отримуємо:
R = 100 nΩм * (40 м / 0,5 мм²) = 8 Ом.
Тепер, застосовуючи закон Ома, можемо знайти силу струму:
I = V/R = 120 В / 8 Ом = 15 А.
Отже, сила струму в реостаті становить 15 амперів.
Объяснение:
Сделай ответ как лучший если помог
koroyida:
Рішення повністю правильне але напруга позначається не "V" а "U".
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: bahytisagulova
Предмет: Математика,
автор: sabidosmu31
Предмет: Немецкий язык,
автор: kramarenkomyhailo
Предмет: Информатика,
автор: 2019stamatmiroslav
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: cajokkotoryj