Предмет: Физика, автор: sadxsilencee

Предмет знаходиться на відстані 20 см від лінзи, що збирає, з оптичною силою 6 дптр. На якій відстані лінзи знаходиться зображення?

Ответы

Автор ответа: vladworsf
1

Ответ:

Використовуючи формулу тонкої збираючої лінзи:

1/f = 1/o + 1/i

де f - фокусна відстань лінзи в метрах, o - відстань об'єкта від лінзи в метрах, i - відстань зображення від лінзи в метрах.

Оптична сила S залежить від фокусної відстані f, вона виражається у діоптріях (D):

S = 1/f

Тому можна записати:

f = 1/S

У нашому випадку, оптична сила лінзи S = 6 D, тому:

f = 1/6 = 0.1667 м

Тепер можна використати формулу для знаходження відстані зображення:

1/f = 1/o + 1/i

1/0.1667 = 1/0.2 + 1/i

6 = 5 + 1/i

1/i = 1

i = 1 м

Отже, зображення знаходиться на відстані 1 м від лінзи.

Объяснение:

Буду благодарен за лучший ответ,спасибо,удачи

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aruzhanmedey