Предмет: Українська мова, автор: cenik30sofia

твій роздум на тему війна у моєму житті,у художньому стилі
Будь ласка,срочно!!!
і добавте чого не бажано було робити


cenik30sofia: *твір

Ответы

Автор ответа: dmitrienkokira8
2

Відповідь:

Війна — це страшне лихо. Якщо вона проходить в активній фазі, то повʼязана з людськими жертвами, руйнуваннями будівель, споруд та комунікацій, величезними нестатками та загальним відчаєм. Мав рацію Лев Толстой, коли сказав: «Війна — це безумство, що змушує засумніватися у розумі людини…».

Щодо мого ставлення до війни, то воно вкрай негативне. Війни калічать людські долі. Покликання людини полягає в тому, щоб творити добро, сіяти любов і мир у світі. Натомість молоді чоловіки, колір нації, змушені брати в руки зброю та стріляти, аби захистити рідну землю від посягань ворога.

Гірко усвідомлювати, що будь-яка війна повʼязана з невгамовними марнославними ідеями кількох або навіть однієї людини. Мотивом озброєних дій із захоплення чужих територій найчастіше є імперські амбіції, бажання побудувати величезну супердержаву. Саме такою метою керувався Гітлер, який розвʼязав Другу світову війну.

На мою думку, будь-які міждержавні конфлікти слід вирішувати дипломатичним шляхом. Я хочу жити без війни. Я за мир у всьому світі та за щасливе майбутнє людства.

Втім, я розумію, що повністю запобігти всім війнам нереально, це сумна традиція історії людства. Але завжди можна мінімізувати людські жертви. Я вірю, що в майбутньому війни проходитимуть без прямої участі людей, тобто за допомогою дронів, безпілотників та роботів.


cenik30sofia: дякую,але це не зовсім те що треба було.Там треба болу описати як я пережила цю війну,як справляюся і т.д
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: adilhanersultan6
Предмет: Алгебра, автор: zagvozdkinamilana60
Предмет: История, автор: valentinayakymcomcom
Робота з історичними джерелами Із першого Литовського статуту про відповідальність за образу державних урядників (1529 p.) ...Правитель обіцяє нікого не карати заочно, навіть якби це торкалося образи його гідності і якщо хтось на когось несправедливо робив, сам буде за це вiдповiдати... ...недоведена підозра княжат, панiв хоружних, шляхти, містян не буде каратися... інакше ніж після доведення в суді за правом християнським, коли привід і сутність скосного з'ясовані будуть, не будуть подоланi захистом, як передбачено звичаями i правом християнським відповідно до важкості або легкості скоєного. I також якби хтось, обмовляючи будь-кого, вимагав повiдностi, страти або позбавлення майна, тоді той, хто звинувачував, але не довiв цього, сам має бути підданий цьому покаранню... Завдання 1 . Визначте, чи вважасме ви справедливим названі в джерелi норми розгляду звинувачення в правопорушеннях і покарання за них. Поясніть свою точку зору.

ПРОШУ ПОМОГИТЕ ​
Предмет: Алгебра, автор: Nexzx