Предмет: Физика, автор: lazarenko44ertf542

Одну чверть шляху автомобіль рухався зі швидкістю

60 км/год, а решту шляху — зі швидкістю 36 км/год. Визначити се-
редню швидкість автомобіля.

Ответы

Автор ответа: Savva112
0

Ответ:75 км/год

Объяснение:

дано:V1=60 км/год  

S1=S2=S/2  

Vcр=?

Vcр=S/t=S/(t1+t2)=S/(0,5*S/V1+0,5*S/V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*60*100/160=75 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zagvozdkinamilana60