Предмет: Физика, автор: gera20809

7. Розв'яжіть задачу. Сила тертя ковзання, яка виникає під час руху санчат масою 4 кг, дорівнює 8 Н. Визначте коефіцієнт тертя ковзання, якщо санчата рухаються горизонтально. Вважайте, що g = 9, 8H

Ответы

Автор ответа: Savva112
1

Ответ: μ=2

Объяснение:                   Решение:

Дано:м=4кг              Fтр=мμ⇒μ=Fтр/м=8Н/4кг=2μ

Fтр=8Н

μ=?

Похожие вопросы