Предмет: Физика,
автор: kurochkadurochka28
Ящик масою 24 кг рівномірно переміщають по дерев'яній підлозі. Коефіцієнт тертя
ковзання між ящиком і підлогою дорівнює 0,25. Яку силу прикладають до ящика? Чому
при цьому дорівнює сила тертя ковзання?
помогите плиз физика 7 клас
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m=20 кг
k=0,25
F=?
F=kN=kmg=0,25 * 20 кг * 10 Н/кг = 50 Н.
Тіло рухається рівномірно, а отже, сила тертя ковзання буде дорівнювати прикладеній до тіла силі, тобто 50 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: wcxyxh7c24
Предмет: История,
автор: handurinavaleria
Предмет: Окружающий мир,
автор: bn136421
Предмет: История,
автор: kabdyrovadil88
Предмет: Математика,
автор: cjyz08