Предмет: Физика,
автор: maksimovanika09
СРОЧНО
3.1. Плоска крижина плаває в річці, виступаючи на 6 см над поверхнею води. Яку товщину має крижина?
Ответы
Автор ответа:
40
Ответ:
дано p1=1000 кг\м3 p2=900 кг\м3 ho=6 см Н- ?
умова плавання mg=Fa
p2*g*Н*S=p1*g*(H-ho)*S
p2\p1=1-ho\H
ho\H=1-0,9=0,1
H=ho\0,1=60см
Объяснение:
cherichenkoka:
Ошибочка, помогла)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: krasnovd647
Предмет: Литература,
автор: milanchikk9
Предмет: Кыргыз тили,
автор: ulaneraliev633
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: svetamerkureva590