Предмет: Химия,
автор: dimabos2007
1. Обчисліть кількість речовини (моль) літій гідроксиду, який утвориться в результаті реакції літій оксиду кількістю речовини 2 моль з достатньою кількістю води.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
n(Li2O) = 2 моль
Найти: n(LiOH) - ?
Складемо РХР:
2 моль х моль
Li2O + H2O = 2LiOH
n = 1 моль n = 2 моль
n(LiOH) = 2 * 2 : 1 = 4 моль
freje30:
Плиз
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: milanafd01
Предмет: Физика,
автор: kate6376
Предмет: Химия,
автор: tota93017
Предмет: Русский язык,
автор: rudenkogleb0917
Предмет: Английский язык,
автор: ЭрсанСитников