Предмет: Химия,
автор: kutepova7
•Маринад для засолки огурцов готовят из 2,5л воды и 150г поваренной соли. Вычислите массовый процент вещества в получившемся маринаде.
помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Щоб розрахувати масову частку солі в маринаді, потрібно розділити масу солі на загальну масу маринаду (вода + сіль), а потім помножити на 100, щоб отримати відсоток.
Загальна маса маринаду становить:
2,5 л води = 2500 г (оскільки 1 л води має масу 1000 г)
150 г солі
Отже, загальна маса маринаду становить:
2500 г + 150 г = 2650 г
Масова частка солі в маринаді становить:
(150 г / 2650 г) х 100% = 5,66%.
Отже, масовий відсоток солі в маринаді для маринованих огірків становить 5,66%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Skrdk
Предмет: Русский язык,
автор: madina7500457
Предмет: Физика,
автор: nastik2644
Предмет: Английский язык,
автор: sssss418
Предмет: Биология,
автор: hsudtsjusv