Предмет: Биология, автор: atanasienko

Наведіть приклади залежності ступеня захворюваності від рівня розвитку медицини.​

Ответы

Автор ответа: romakraro
1

Ответ:

Объяснение:

Наприклад, в країнах з високорозвиненою медичною системою, таких як США, Японія, Німеччина, зазвичай спостерігається менша захворюваність та смертність населення. Це пов'язано з тим, що в цих країнах доступні більші можливості для профілактики, діагностики та лікування хвороб, висока якість медичних послуг та використання сучасних технологій. У країнах з менш розвиненою медичною системою, на приклад у більшості країн Африки та Південно-Східної Азії, ступінь захворюваності може бути вищим через обмежену доступність медичних послуг, недостатню кваліфікацію медичного персоналу, низьку якість ліків та медичного обладнання, а також відсутність відповідної інфраструктури для ефективної боротьби зі спалахами захворювань.

Автор ответа: pilipvikanew
1

Объяснение:

Основний наказ, який який регулює впровадження доказової медицини — це наказ МОЗ "Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України" від 28.09.2012 № 751.

Він затверджує: 

Положення про мультидисциплінарну робочу групу з розробки медичних стандартів (уніфікованих клінічних протоколів) медичної допомоги на засадах доказової медициниМетодику розробки системи індикаторів якості медичної допомоги

Головне завдання доказової медицини — навчити лікаря визначати ступінь придатності опублікованих даних клінічних досліджень, щоб використати їх для лікування конкретного хворого, і не призначати пацієнтам лікарських засобів з недоведеною ефективністю. 

Щодня лікар вирішує проблеми встановлення діагнозу, лікування та профілактики різних захворювань, приймає велику кількість важливих рішень. Прийняття рішення лікарем грунтується на його знаннях і досвіді та індивідуальних особливостях і особистих уподобаннях пацієнта.

Під прийняттям рішення розуміють вибір найбільш ефективного способу діяльності при дефіциті часу та інформації. Методи вибору заведено розглядати з позиції інтуїтивного підходу, заснованого на відчутті правильності вибору без будь­якої логіки і на накопичених знаннях та досвіді; та раціонального (наукового) підходу, що спирається на об’єктивну логіку і допускає погляд на розв’язання проблеми як процесу, що складається з декількох взаємопов’язаних кроків.

У концепції доказової медицини досвід авторитетних фахівців, особистий досвід лікаря та міркування пріоритетності не вважаються переконливими аргументами для прийняття клінічного рішення. В науково обгрунтованій медичній практиці процес прийняття рішення спирається виключно на сучасні та вірогідні з наукової точки зору факти та складається з чотирьох послідовних етапів. Зупинимося на них докладніше.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: suiuntbekovvadaku