Предмет: Физика,
автор: krasovskakarina450
Пружина піді вантажу масою 500 г видовжилвсь на 5 см. Яка початкова довжина пружини якщо піді вантажу масою 1 кг її довжина стала 60см?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
k = 500 Н/м
x = 4 см = 0,04 м
m -?
Fпр = kx
Fт = gm
gm = kx
m = kx/g m = 500 Н/м·0,04 м/9,8 Н/кг = 2 кг
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: strelniusasa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ehmedzadeshems
Предмет: Обществознание,
автор: JOPANGAN2