Предмет: Физика,
автор: Аноним
З якою силою електричне поле між двома горизонтальними зарядженими пластинами діє на заряджену порошинку масою 0,02 мг?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m=0.02*10^-6 кг
g=10 м/с^2
F-?
-------------------------
F(ел)=F(тяж)
F(тяж)=mg=F(ел)=0.02*10^-6*10=0.2*10^-6H=0.2мкН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: deleted-30386596
Предмет: Русский язык,
автор: ansarakmambaev85
Предмет: Алгебра,
автор: izi404150
Предмет: История,
автор: vahisey931
Предмет: Физика,
автор: Аноним