Предмет: Українська мова,
автор: Katerunkaaa
Напиши про ступені порівняння прикметників,як вони творяться
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
У мові є три ступені порівняння прикметників: позитивний (основна форма), порівняльний та найвищий. Вони використовуються для порівняння різних ступенів властивостей предметів.
- Позитивний ступінь - це основна форма прикметника, яка вказує на наявність певної властивості в предметі. Наприклад: великий, добрий, сильний.
- Порівняльний ступінь - використовується для порівняння двох предметів за якоюсь властивістю. Для утворення порівняльного ступеня, до основної форми прикметника додається суфікс "-іш-/-їш-". Наприклад: вищий, сильніший, кращий.
- Найвищий ступінь - використовується для порівняння трьох або більше предметів за якоюсь властивістю. Для утворення найвищого ступеня, до основної форми прикметника додається суфікс "-іш-/-їш-" та слово "всього" або "найбільш". Наприклад: найбільший, найсильніший, всього найкращий.
Деякі прикметники мають неправильну форму ступенів порівняння, наприклад:
- добрий, кращий, найкращий
- поганий, гірший, найгірший
- багатий, більш багатий, найбільш багатий
- маленький, менший, найменший
- великий, більший, найбільший.
Важливо пам'ятати, що в деяких випадках порівняльний та найвищий ступені порівняння можуть бути утворені за допомогою слова "більш" та "найбільш", а не за допомогою суфіксів. Наприклад: цікавий - більш цікавий - найбільш цікавий.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tatrisvilivala
Предмет: Английский язык,
автор: kata7399
Предмет: Алгебра,
автор: 123Daniilakula08
Предмет: Обществознание,
автор: griefproject