Предмет: Химия, автор: mirakor30

Під час горіння 30 г магнію виділилось 751,5 кДж теплоти. Запишіть термохімічне рівняння​

Ответы

Автор ответа: ona2420
1

Ответ:

2 Mg (s) + O2 (g) → 2 MgO (s) ΔH = - 1203 kJ/mol

де ΔH - теплота реакції горіння магнію (вказана на моль реагентів), що дорівнює - 1203 кДж/моль.

Тоді для горіння 30 г магнію (молярна маса = 24 г/моль) можна використати пропорцію:

2 моль Mg : - 1203 кДж

x моль Mg : 751,5 кДж

x = 0,25 моль Mg

Тому, кількість кисню, яка брала участь у реакції, дорівнює половині молярної кількості магнію, тобто 0,25 моль.

Кількість кисню в грамах можна обчислити за його молярною масою (32 г/моль), множачи на кількість молей:

0,25 моль * 32 г/моль = 8 г

Таким чином, для горіння 30 г магнію потрібно було 8 г кисню, і утворився 60 г магнієвого оксиду.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: htao29914