Предмет: Физика,
автор: XSlivaX
ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ! ПОТРІБНО ЗДАТИ НА ЗАВТРА!Задача з фото!
Тягарець масою 100 г, який підвішений до пружини й перебуває в стані спокою, розтягує пружину із силою приблизно 1 Н.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
F1 = 0,98 H
F2 = 1,96 H
F3 = 2,94 H
k1 = 37,7 H/м
k2 = 32,7 H/м
k3 = 30,9 H/м
F1 = 0,98 H
F2 = 1,96 H
F3 = 2,94 H
k1 = 37,7 H/м
k2 = 32,7 H/м
k3 = 30,9 H/м
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Amina1928
Предмет: Биология,
автор: zeniarebrov
Предмет: Геометрия,
автор: Cherrypiee
Предмет: Математика,
автор: tsvatkovskiy
Предмет: Русский язык,
автор: okata798