Предмет: Химия,
автор: xxss8jjju
.У реакцію з 11.2л сульфур(VI)оксидом вступила вода Обчисліть
кількість води та масу води.
С ДАНО,ДАЮ 70БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(SO3) = 11,2 л
Найти: n(Н2О) - ? m(Н2О) - ?
11,2 х л
SO3 + H2O → H2SO4
n= 1 моль n = 1 моль
Vm = 22,4 л/мольM = 18 г/моль
V = 22,4 л m = 18 г
m(Н2О) = 11,2 * 18 : 22,4 = 9 г
n(Н2О) = m(Н2О)/М(Н2О) = 9/18 = 0,5 моль
Похожие вопросы