Предмет: Физика, автор: soniapalasuk

7 клас, контрольна робота № 3 Варіант 2 1. Коли виникає сила тертя? 2. Запишіть жорсткість пружини в Н/м: 2 кН/см = 3. Яка вага слона масою 4т ? (1 бал) (1 бал) (2 бали) 4. Який коефіцієнт тертя, якщо до вiка масою 500 г, з тілом на ньому масою 2 кг потрібно прикласти силу 5 Н для рівномірного руху? (3 бали ) 5. Яка сила тяжіння діє на віконне скло, розмірами 100см* 50см* 5мм ? Густина скла дорівнює 2500 кг/м³. ( 5 балів )​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

1. Сила тертя - це сила, що виникає при спробі зрушити одне тіло по поверхні іншого, діє по дотичній до поверхонь тіл, що дотикаються, і направлена проти руху тіла, який є або мав би бути.

2. 2 кН/см = 2000/10⁻²=2*10⁵ Н/м;

3. m= 4т=4000 кг;

P  ?    P=mg=4000*10=40 kH;

4. m=500 г;

m₁=2 kг;

F тер=5 H;

μ   ?    μ=Fтер/((m+m₁)*g)=5/((0,5+2)*10)=0,2

5. V= 100см* 50см* 5мм=2500 cм³;

p=2500 кг/м³=2,5 г/cм³;

P    ?    P=mg=pVg=2500*2,5*10*10⁻³=62,5 Па

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: rustermiator755
Предмет: География, автор: esbolovaerkezan
Предмет: Математика, автор: zaia5018