Предмет: Физика,
автор: c1c33ddz
У першому колі під час переміщення силами електричного поля 7 Кл виконується робота 1540 Дж, у другому- під час переміщення 24 Кл виконується робота 2640 Дж. В якому колі напруга більша і в скільки разів?
Ответы
Автор ответа:
1
Ми можемо використовувати формулу для обчислення роботи струму, яка звучить наступним чином:
W = Q * V
де Q - кількість заряду, V - напруга та W - виконана робота.
Ми можемо записати цю формулу для обох колів та вирішити їх відносно напруги. Для першого кола:
W1 = Q1 * V1
V1 = W1 / Q1
V1 = 1540 Дж / 7 Кл
V1 = 220 В
Для другого кола:
W2 = Q2 * V2
V2 = W2 / Q2
V2 = 2640 Дж / 24 Кл
V2 = 110 В
Отже, ми бачимо, що напруга першого кола (220 В) більша, ніж напруга другого кола (110 В). Щоб знайти, в скільки разів напруга першого кола більша, нам потрібно поділити напругу першого кола на напругу другого кола:
220 В / 110 В = 2
Отже, ми бачимо, що напруга першого кола більша в 2 рази, ніж напруга другого кола.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: hanmashujilox
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zaulinsergej017
Предмет: Математика,
автор: ajgerimmadanbekova