Предмет: Физика,
автор: heremsultan
Дам 100 балів
Швидкість потягу за 20 с збільшилася від 18 км/год до 72 км/год. Яке прискорення потяга?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:0.75м/c^2
Дано
1 км/год = 1000 м / 3600 с ≈ 0,278 м/с
швидкість потягу на початку руху:
v₁= 18 км/год * 0,278 м/с = 5 м/с
Швидкість потягу через 20 с:
v₂ = 72 км/год* 0,278 м/с = 20м/с
Прискорення можна знайти за формулою
a = (v₂ - v₁) / t
де t - час зміни швидкості, тобто t = 20 с.
a = (20 м/с - 5 м/с) / 20 с ≈ 0,75 м/с²
Отже, прискорення потягу дорівнює 0,75 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 0810zlata2011
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dauakoverasyl
Предмет: Геометрия,
автор: oficerka007
Предмет: Биология,
автор: karinasakovets228
Предмет: Математика,
автор: cvspak