Предмет: Физика,
автор: Dan228Dan
Срочно, даю 100 балов!
Яка сила потрібна для переміщення трактора масою 10,5т, якщо сила опору становить 0,15?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 10,5т = 10500кг
Fопору = 0,15Р
Найти: F-?
P = m * g , де Р - вага тіла, g - прискорення вільного падіння, g = 9,8 H/кг
Р = 10500 * 9,8 = 105000Н
F = Fопору = Р * 0,15 = 105000 * 0,15 = 15750 Н
vlattess:
здравствуйте, помогите пожалуйста с физикой, задания в профиле
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: vlaslimppqq
Предмет: Математика,
автор: anel68373
Предмет: Биология,
автор: viktorgec354
Предмет: Математика,
автор: Twin5i