Предмет: Физика,
автор: solodovnykvlad5
На дзеркальну поверхню твердого тіла нормально падає випромінювання лазера з довжиною хвилі 650 нм. Який імпульс передає поверхні кожен фотон, що падає?
Ответы
Автор ответа:
0
дано л=650*10^-9 м P- ?
Для 1 фотона P1=m*c=h/л
изменение импульса фотона ΔP=2*m*c=2*h/λ ( так как поверхность зеркальная)
по 3 закону Ньютона
F1*Δt=ΔP
для поверхности F2*Δt=P
F1=F2
значит P=2*h/λ=2*6,63*10^-34/6,5*10^-7=2,04*10^-27 кг*м/с
solodovnykvlad5:
я такое решение уже видел, но оно мне кажется не правильным
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: artur3103gor
Предмет: Українська мова,
автор: dankolera2012
Предмет: Математика,
автор: akravchenkovaleriay
Предмет: История,
автор: Frog007200
Предмет: Геометрия,
автор: Xfinity