Предмет: Литература, автор: konixkeb

Порівняйте образи ліричних образів прочитаних сонетів Ф. Петрарки та В. Шекспіра СРОЧНО​

Ответы

Автор ответа: friojjj132
1

Ответ:

Франческо Петрарка та Вільям Шекспір - два великі поети, які створили багато творів на тему кохання. Сонет - це поетична форма, яка має 14 рядків та слідує певній метричній схемі. Обидва поети створили велику кількість сонетів, що містять порівняння та метафори про кохання та природу.

Проте, образи ліричних образів в їх сонетах відрізняються один від одного. У сонетах Петрарки ліричний герой зображається як мученик кохання, який страждає від безнадійної любові. Ліричний герой Петрарки відображає ніжні та душевні почуття, прагнення до духовного злиття з коханою, а також мученицькі муки у відсутності кохання. Він порівнює своє кохання зі світлими ідеалами, такими як світло, небо, роса, квіти, зорі тощо.

У свою чергу, у сонетах Шекспіра ліричний герой зображається як людина земна, з прагненням до сексуальної та фізичної любові. Ліричний герой Шекспіра демонструє свою сильну відчуттєвість та здатність до сексуальної пристрасті. Він описує свої почуття за допомогою грубих та прямих метафор, що стосуються тіла, смерті, гріху, гнилості та т.д.

Отже, хоча обидва поети відображають кохання в своїх сонетах, образи ліричних образів в їх творах відрізняються. У сонетах Петрарки ліричний герой зображається як духовна та емоційна особистість, що страждає від безнадійного кохання та мріє про духовне злиття з коханою. У сонетах Шекспіра ліричний герой зображається як більш фізично орієнтована особистість, що прагне до сексуальної та фізичної любові.

Також варто зазначити, що обидва поети використовують різні метричні схеми в своїх сонетах. Петрарка використовує метричну схему "абба, абба, квінтет", тоді як Шекспір використовує метричну схему "абаб, кдкд, ефеф, гг".

Отже, хоча обидва поети відображають кохання у своїх творах, їхні образи ліричних героїв та метричні схеми суттєво відрізняються один від одного.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: akovlevasofia962
Предмет: Математика, автор: Sashashim133