Предмет: Физика, автор: pmjx3d2vk7

Із спостережувального вікна печі випромінюється потік енергії 411 Кал/хв ( 1Кал = 42Дж). Площа вікна 5см2. Визначте температуру печі. Повна відповідь, будь ласка.

Ответы

Автор ответа: OlegMarc
0

Ответ:

Почнемо зі знаходження потужності, яку випромінює піч:

1 кал = 42 Дж, тому 411 кал/хв = 411 * 42 Дж/хв = 17262 Дж/хв.

Тепер ми можемо використати закон Стефана-Больцмана, щоб знайти температуру печі:

P = σAT^4

де P - потужність випромінювання (в нашому випадку 17262 Дж/хв), σ - постійна Стефана-Больцмана (σ = 5.67 × 10^-8 Вт/м^2/К^4), A - площа випромінювальної поверхні (в нашому випадку 5 см^2 = 0.0005 м^2), T - температура печі.

Підставляємо відомі значення та вирішуємо рівняння відносно T:

T^4 = P/(σ*A) = 17262/(5.67×10^-8×0.0005) К^4

T^4 = 6.09×10^11 К^4

T = (6.09×10^11)^(1/4) К

T ≈ 846 К

Таким чином, температура печі становить приблизно 846 К.

Объяснение:

Похожие вопросы