помогите пожалуйста Дізнатися з додаткових джерел, чи існують у наш час на Землі спільноти людей, які живуть способом життя первісних людей. Підготуйте письмово коротке повідомлення про цікаві традиції цих спільнот, які для нас є незвичними
Ответы
Ответ:
У світі все ще існують люди, які ніколи не бачили електричної лампочки, і людей.
Племена аборигенів 21-го сторіччя живуть на всіх заселених континентах, навіть у Норвегії – одній із найбагатших держав світу. Вони майже не знайомі із зовнішнім світом, вони і досі живуть, як первісні люди, без шкіл та медичної допомоги, а їхні ритуали у наші часи здаються неймовірними, а інколи навіть моторошними.
Племена аборигенів 21-го сторіччя живуть на всіх заселених континентах, навіть у Норвегії – одній із найбагатших держав світу. Вони майже не знайомі із зовнішнім світом, вони і досі живуть, як первісні люди, без шкіл та медичної допомоги, а їхні ритуали у наші часи здаються неймовірними, а інколи навіть моторошними.Плем’я мурсі в Ефіопії – одне з найвідоміших африканських племен. Відомість до них прийшла через незвичний вигляд мурсіянок. З 15 років дівчатам вибивають нижні зуби та роблять надріз у нижній губі, аби вставити туди глиняну тарілку – для краси. Їхні села являють собою хаотичні забудови з гілок, соломи та глини серед савани. А з благ цивілізації у мурсі визнають лише автомати Калашникова.
Одні з найбільш яскравих представників Азії – плем’я падаунг з Таїланду. 50-тисячний народ став відомим через традицію розтягувати шию. Перші кільця дівчам з плем’я падаунг одягають у 5 років і щокілька років додають по одному до часу весілля. Деякі дівчата розтягують шию до сорока сантиметрів. Якщо ж зняти таке ярмо, шия просто зламається. Тому усе життя їм доводиться носити на собі по п’ять кілограмів металу. І хоча плем’я контактує з туристами, але традиціям не зраджує.
Мешканці Папуа Нової Гвінеї короваї кілька десятків років відмовились від вживання людського м’яса. Та це єдине, що змінилось у їхньому способі життя з часів кам’яної доби. Вони не носять одягу, носять дітей у сітках, лазять по деревах. Їхні будинки розташовані на висоті до 50 метрів – міра безпеки проти хижаків та дань віруванням, бо плем’я вірить: на таку висоту злим духам ніколи не піднятись.
Мешканці Папуа Нової Гвінеї короваї кілька десятків років відмовились від вживання людського м’яса. Та це єдине, що змінилось у їхньому способі життя з часів кам’яної доби. Вони не носять одягу, носять дітей у сітках, лазять по деревах. Їхні будинки розташовані на висоті до 50 метрів – міра безпеки проти хижаків та дань віруванням, бо плем’я вірить: на таку висоту злим духам ніколи не піднятись.У джунглях Бразилії мешкає плем’я, що їсть своїх мерців. Люди яномамо спалюють покійних, а їхній попіл з’їдають усім поселенням. Загалом у Бразилії живе понад два мільйони аборигенів, що не визнають законів 21-го сторіччя. Культура понад 80 племен взагалі не досліджена – вони вкрай агресивні та можуть навіть вбити незваних гостей.
Загалом у Бразилії живе понад два мільйони аборигенів, що не визнають законів 21-го сторіччя. Культура понад 80 племен взагалі не досліджена – вони вкрай агресивні та можуть навіть вбити незваних гостей.Австралійські аборигени ніколи не чистять зуби та відмовляються від будь-якої медичної допомоги. Натомість шамани плем’я проводять вкрай жорстокі лікувальні обряди.